שילוב הומור וצחוק לשיפור ההוראה והלמידה

הרצאה - סדנה

הרצאה מרתקת שעושה שינוי

אנשי מערכת החינוך, רוצים  לצחוק ולעשות שינוי בחייכם הפרטיים והמקצועיים? פרופ' אריה סובר, יו"ר האגודה הישראלית לחקר ההומור, מומחה בינלאומי לחקר ההומור והצחוק, ילמד אתכם כיצד לשלב הומור וצחוק בחיים ובמקומות העבודה שלכם. אתם תלמדו על ההשפעות החיוביות של ההומור והחשיבה החיובית על הנפש והגוף שלכם. תחשפו למידע מפתיע על ההשפעות של ההומור והצחוק על ההתפתחות הקוגניטיבית של הילדים שלכם ושל הילדים שאתם מלמדים בכיתה.ותלמדו על הסיבות מדוע אתם צוחקים בכל הזדמנות. מחקרים מלמדים ששילוב הומור בשיעורים אם כחלק אינטגרלי של הדיסציפלינה או כחלק מהאקלים הכיתתי, מגבירים את הערכת התלמידים למורים, ומשפיעים באופן חיובי על רמת ההישגים שלהם בלימודים. ההרצאה מועברת בהומור ובצחוק ובשיתןף הקהל - הכינו את הממחטות לנגב את דמעות הצחוק -  בסיום ההרצאה תקבלו כלים כיצד להכניס הומור וחשיבה חיובית לחיים שלכם ולשיעורים שלכם.  הזמינו כבר עכשיו. התקשרו ל - 052-2687322

 

 

 משך האירוע : כשעה וחצי.  

 

 

המלצות משתתפים


"יישר כח לפרופ' סובר, נהנינו מערב מהנה וחשוב מאוד לכולנו לחיים!"

איילת קוריאת –מושב תלמים

פרופ' סובר, אני רוצה להודות לך על ההרצאה המרתקת, שנתת בנווה אשכול 

דניאל לוז [מושב יבול] מועצה אזורית חבל אשכול.

"ההרצאה הייתה מרתקת, מעניינת ומצחיקה!  פרופ' אריה סובר ניחן בידע רב בכל הקשור להומור וצחוק המסר עבר בקלילות ובחכמה. 

נטלי פונצ'ק אביסרור מנהלת תרבות הפנאי "בית בכפר" גדרה

"אריה היקר, תודה רבה. הדיירים שלי נהנו ושבחו". 

אורטל כהן מנהלת תרבות ופנאי 'בית בכפר' חוף כנרת. ​

פרופסור סובר העביר את הסדנה בצורה מרתקת בשילוב בדיחות ומשחקים

רעיה רויטמן בית הספר מקווה ישראל

 היה ממש מוצלח והפידבקים מהקהל בזמן ואחרי היו מעולים שמחתי להכיר ולהשכיל. רציתי להודות לכם שוב בשמי בשם הצוות ובשם משפחות הדיירים.מצורפת תמונה האומרת הכל." 

אפרת הרשטיק, עו"ס בית הורים ע"ש "פנחס רוזן" רמת-גן טל' 054-7779208; טלי רכזת תרבות – 073-2053700.

הצגת הדברים בצורה מאלפת ורווית הומור וצחוק כל כך שכנעה את כולנו בחשיבות ההומור והותירה אותנו בתחושה נפלאה של צחוק ושמחה.
הדי התגובות החיוביות עד מאד אינם חדלים מלזרום אלינו. השכלנו ונהנינו עד מאוד." - בברכה, ד"ר משה קוסטינר, פרופ' חגי ציון, ד"ר אלכסנדר לוין יו"ר הארגון, יו"ר חטיבת ביה"ח, יו"ר חטיבת קהילה ארגון רופאי שירותי בריאות כללית

ד"ר רחל הרצוג ארגון הרופאים- שירותי בריאות כללית טל:052-2335766

זכינו לקבל שעתיים של הבנת ההומור וצחוקים רבים  ההרצאה ניתנה למערך עבודות השרות של שרות בתי הסוהר.  המון תודה והערכה על המופע המדהים." 

חיים מורד, קצינים שירות בתי-סוהר 050-627-8228.

בין לקוחותינו